Oferta

NIEZAPRZECZALNE ATUTY MOJEJ OFERTY:

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA

 • Dopasowuję menu do preferencji smakowych, zasobności portfela oraz stylu życia każdego pacjenta.
 • Przechowuję i na bieżąco uzupełniam dane dotyczące pacjentów aby łatwiej było prześledzić postępy w diecie i ewentualnie modyfikować jej przebieg.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

 • Swoją przygodę z dietetyką zaczęłam kilkanaście lat temu od zmiany własnego stylu życia i kontynuowałam ją na ówczesnej Akademii Rolniczej w Szczecinie (obecnie Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny) zgłębiając tajniki ludzkiego organizmu na studiach magisterskich z zakresu biologii (praca z zakresu probiotykoterapii i jej wpływu na wybrane patogeny), a następnie na studiach podyplomowych z zakresu dietetyki w Poznaniu (WSZUiE).
  W roku 2016 z wynikiem bardzo dobrym obroniłam pracę dot. „Wpływu czynników żywieniowych u dzieci z ADHD” na studiach z Dietetyki (WSZUiE w Poznaniu) i uzyskałam tytuł licencjata.
 • Doskonalę się i uzupełniam zdobytą wiedzę każdego dnia m. in. poprzez analizę i weryfikację nowinek dietetycznych, udział w szkoleniach, warsztatach i konferencjach. Zdobywam certyfikaty i poszerzam zakres swojej wiedzy, aby jak najlepiej prowadzić pacjentów, podczas procesu leczenia żywieniowego.
 • Prowadzę szkolenia i warsztaty na terenie naszego województwa, dzieląc się swoją pasją i pokazując jak zdrowo żyć.
 • Zadowoleni pacjenci, którzy osiągnęli swoje wymarzone wyniki, to moja najlepsza rekomendacja.

SPRAWDZONE I SMACZNE JADŁOSPISY

 • Wszystkie przepisy, z których komponowane są jadłospisy są wcześniej „testowane” przeze mnie oraz moją rodzinę.
 • Uwielbiam gotować co jest dużym ułatwieniem przy zestawianiu potraw i tworzeniu nowych, pysznych przepisów dla moich pacjentów.
 • NIGDY nie układam jadłospisów poprzez ściąganie gotowych szablonów z Internetu (co się niestety bardzo często zdarza w nieprofesjonalnych gabinetach dietetycznych).

ODŻYWIANIE INSTYNKTOWNE

 • Wprowadzając owy system uczę moich pacjentów odpowiednich zachowań i wyborów m. in. w sytuacjach niestandardowych (wakacje, bankiety, wesela itp.), dzięki czemu będą potrafili dokonać właściwych żywieniowych decyzji;
 • Po zakończonej „kuracji” pacjenci nie wracają już do starych nawyków żywieniowych i kontynuują odżywianie zgodnie z moimi zaleceniami. Podświadomie dokonują prawidłowych wyborów żywieniowych, dzięki zakodowanym już na zawsze zasadom;

RZETELNOŚĆ I PROFESJONALIZM

 • Szczegółowo przeprowadzam wywiad żywieniowo-zdrowotny, aby zdobyć jak najwięcej informacji, dotyczących danego pacjenta.
 • Prowadzę własną bazę potraw, którą staram się wzbogacać w coraz to nowsze i bardziej atrakcyjne przepisy, a także korzystam z programu dietetycznego, który ma dokładnie opracowane najnowsze normy żywieniowe oraz ogromną bazę ciekawych produktów i dań.
 • Jadłospis oraz zalecenia (na życzenie pacjenta) wkładam do koszulek i/lub plastikowej teczki, dzięki temu zabiegowi są one trwalsze i bardziej odporne na kuchenne zabrudzenia.
 • W gabinecie pracuję na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie InBody 230 firmy BIOSPACE, który dokonuje dokładnej analizy składu oraz masy ciała pacjenta. Tego analizatora nie znajdziesz w innych gabinetach w naszym województwie! To gwarantuje najbardziej dokładne wyniki i świetne efekty!

Przy dokonywaniu pomiaru analizator InBody 230 nie uwzględnia danych empirycznych (wiek, płeć, aktywność fizyczna), dlatego wyniki są WIARYGODNE. Poniżej zdjęcie ukazujące porównanie InBody 230 ze zwykłymi analizatorami powszechnie stosowanymi w poradniach dietetycznych.

Certyfikaty dla InBody 230:

– Międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2000

– Międzynarodowy certyfikat ISO 13485:2003

– Bezpieczeństwo dotyczące elektryczności IEC60601-1 (międzynarodowe)

– Certyfikat medyczny EN60601-1

– Bezpieczeństwo elektromagnetyczne IEC60601-1-2

– Certyfikat medyczny EN60601-1-2

– Certyfikat NAWI (Directive 2009/23/EC)

Patenty dla InBody 230:

1998.02 Amerykański Patent

Urządzenia i metody do analizy składu ciała w oparciu o analizę bioelektrycznej impedancji (US 5,720,296)

2000.08 Kanadyjski Patent

Urządzenia i metody do analizy składu ciała przy pomocy nowego systemu elektrod w oparciu o analizę bioelektrycznej impedancji (CN 2,225,184)

2001.07 Amerykański Patent

Urządzenia do analizy składu ciała w oparciu o analizę bioelektrycznej impedancji i w/w metody (US 6,256,532B1)

2002.03 Japoński Patent

Urządzenia do analizy składu ciała w oparciu o analizę bioelektrycznej impedancji (3,292,373)

2002.06 Amerykański Patent

Urządzenia do analizy składu ciała przy użyciu nowatorskich elektrod ręcznych i w/w metody (US 6,400,983B1)

2002.09 EPO Patent (Niemcy, Francja, Wielka Brytania i Włochy)

Urządzenia i metody analizy składu ciała przy użyciu nowego systemu elektrod, w oparciu o analizę bioelektrycznej impedancji (EP 0,835,074)

SYMPATYCZNA ATMOSFERA I PRZYTULNY GABINET

 • W moim gabinecie nie ma białych ścian, kozetki, dziwacznych przyrządów i linoleum na podłodze… Są za to wygodne fotele, przytulny wystrój i dobra herbata dla pacjentów. Wszystko, co sprawi, że poczujesz się u mnie komfortowo. Dzięki czemu, wizyta upłynie na swobodnej rozmowie, bez zbędnych stresów. Zapraszam zatem do gabinetu!